רוצה להרגיש טוב יותר?

אפשר לדבר איתנו 03-6919961 או למלא את הטופס ונחזור אליך

  איך אפשר לעזור לי?

  הפרעת קשב היא מושג שכולם מכירים, אבל יכול להיות שאצלכם ההפרעה פוגמת ביכולת שלכם ללמוד, לעבוד או להגיע למטרות שאתם מרגישים שאתם יכולים להשיג. אתם לא צריכים להרגיש שאתם לא ממצים את הפוטנציאל שלכם בגלל הפרעת קשב. אתם לא צריכים לתת לקשיי ההתארגנות או ניהול הזמן שלכם למנוע ממכם לקבל את הקידום שרציתם.

  אם אתם מרגישים שהפרעת הקשב משבשת לכם את החיים, אם אתם מרגישים שהגיע הזמן שתעשו עם זה משהו, אם אתם רוצים לקבל סיוע ממוקד ולמצוא דרך להתמודד טוב יותר, יש לנו את המומחים, הנסיון ואפשרות לעזור לכם

  למה לי לבוא אליכם?

  רוב הטיפולים הניתנים אצלנו הם קצרי מועד, ממוקדים ומכוונים לפתרון הבעיות המשמעותיות ביותר, במטרה לעזור לאדם לעמוד באתגרים האישיים העומדים מולו. אנחנו מכוונים להגדרה מדוייקת של הבעיה, הצגה של אפשרויות הטיפול המתאימות לכם ובנייה של תהליך עבודה משותף עם אבני דרך כדי שנוכל לבחון את קצב ההתקדמות. אנחנו מטפלים גם אצלנו וגם דרך שיחות בוידאו. צרו קשר עכשיו, סבלתם מספיק.

  אני רוצה לדעת עוד

  אצל אנשים שסובלים מהפרעת קשב, יכולים להיות מגוון ביטויים של ההפרעה שבאים לידי ביטוי בליקויים בתפקודים ניהוליים. ניהול הקשב הוא רק דוגמא אחת, אך גם בעיות כמו חוסר יכולת להתארגן, קשיים בתכנון וניהול זמנים, קשיים בויסות רגשי ואפילו אימפולסיביות ופליטות פה יכולים להיות ביטויים של ההפרעה שמשפיעים על היחסים שלכם עם המשפחה, עם בני זוג ובמסגרת העבודה או הלימודים. למזלנו, אבל בגלל שהפרעת קשב כל כך נפוצה, יש לנו גם שיטות מוכחות לטפל בה.

  אם אתם מרגישים שאתם צריכים עזרה בהתמודדות עם האובססיות, אנחנו כאן בשבילכם. אתם יכולים ליצור קשר על מנת לשמוע עוד פרטים, או לקרוא עוד על השיטה ועל התחלת הפתרון לבעיה שלכם. צרו איתנו קשר בהקדם.