רוצה להרגיש טוב יותר?

אפשר לדבר איתנו 03-6919961 או למלא את הטופס ונחזור אליך

  איך אפשר לעזור לי

  כולם מרגישים לפעמים פחד וזה טבעי לגמרי. אבל חרדה יכולה להפוך למשהו שמשפיע לרעה על החיים שלכם, מנהל אתכם ומשבש לכם את איכות החיים.

  אם אתם מרגישים שאתם מתמודדים עם חרדה, אם אתם מרגישים שהגיע הזמן שתעשו עם זה משהו, אם אתם רוצים לקבל סיוע ממוקד ולמצוא דרך להתמודד טוב יותר, יש לנו את המומחים, הנסיון ואפשרות לעזור לכם.

   

   

  למה לי לבוא אליכם?

  רוב הטיפולים הניתנים אצלנו הם קצרי מועד, ממוקדים ומכוונים לפתרון הבעיות המשמעותיות ביותר, במטרה לעזור לאדם לעמוד באתגרים האישיים העומדים מולו. אנחנו מכוונים להגדרה מדוייקת של הבעיה, הצגה של אפשרויות הטיפול המתאימות לכם ובנייה של תהליך עבודה משותף עם אבני דרך כדי שנוכל לבחון את קצב ההתקדמות. אנחנו מטפלים גם אצלנו וגם דרך שיחות בוידאו. צרו קשר עכשיו, סבלתם מספיק.

  אני רוצה לדעת עוד

  החרדה נחשבת לבעיה הנפשית הנפוצה ביותר בעולם. יתכן שקצב החיים המהיר מגביר את החרדה של האדם ויתכן שגורמים אישיים מעלים את הסיכוי שלכם לפתח חרדה. בכל מקרה, בגלל שחרדה כל כך נפוצה, יש לנו גם שיטות מוכחות לטפל בה.

  אם אתם מרגישים שאתם צריכים עזרה בהתמודדות עם חרדה, אנחנו כאן בשבילכם. אתם יכולים ליצור קשר על מנת לשמוע עוד פרטים, או לקרוא עוד על השיטה ועל התחלת הפתרון לבעיה שלכם. צרו איתנו קשר בהקדם.