למעגל החיים של האישה יש הביטים יחודיים ואנחנו מבינות כמה הנפש חשובה בתוך מסע החיים.

אנחנו כאן כדי ללוות אותך בתקופות נהדרות או בתקופות מאתגרות כמו לפני, בזמן ואחרי היריון, וגם סביב גיל המעבר. יש לנו נסיון מקצועי רב שנים בטיפול במאות נשים בכל הגילאים ונוכל לתת לך טיפול נפשי ומקצועי המותאם אישית עבורך, בדיסקרטיות שתבחרי ובזמינות שאת צריכה.
אצלנו תוכלי להרגיש בטוחה לשתף ולקבל תמיכה וליווי, בלי שיפוטיות, כי אנחנו מאמינות, שאת לא צריכה לוותר על איכות החיים, לוותר להיות מסופקת ולהרגיש בריאה.

אנחנו כאן בשבילך.

מה תקבלי במרכז רזולוציה?

אבחון וייעוץ ראשוני : תעברי אבחון וייעוץ ראשוני על ידי מנהלת המרכז, ציפי רולניק, מומחית בתחום בריאות הנפש של האישה, אשר תלווה אותך לאורך כל התהליך.

תכנית טיפול אישית:  נבנה יחד איתך תכנית טיפול אישית ומקיפה. תכנית הטיפול תכלול מספר אלמנטים בהתאם לצרכיך: טיפול פסיכולוגי פרטני או זוגי וטיפול פסיכיאטרי פסיכיאטרי במידת הצורך.

אקסטרה בריאות : התכנית תכלול במידת הצורך אלמנטים טיפוליים נוספים כמו יעוץ תזונה או רפואה סינית.

מומחיות ומומחים: הצוות הטיפולי כולל נשות ואנשי מקצוע המנוסים בטיפול בנשים במעגל הפריון, עובד בשיתוף פעולה רב שנים על מנת להגיע לתוצאות הרצויות עבורך.

במה אנחנו מתמחות?

חרדה סביב הריון

לעיתים, לפני ההיריון עלולות להופיע חרדות סביב מחשבות על קשיים בפוריות או סביב ההריון עצמו. במהלך ההיריון יכולות להופיע חרדות סביב העובר ובריאותו, וגם סביב הלידה ומה שצפוי לאחריה. אם החרדה מייצרת מצוקה ומשפיעה על איכות החיים כדאי לפנות לעזרה.

דיכאון סביב הריון

מצב זה עלול להופיע לאחר הלידה אבל אצל נשים רבות הוא מתחיל כבר בשבועות האחרונים להיריון. דיכאון אצל האם הינו מצב שיכול להשפיע על הילד הנולד ולכן חשוב לזהות את הדיכאון במהלך ההיריון והלידה ולטפל בו בהקדם. {עוד פרטים}

אבדן הריון

אבדן הריון יכול להתרחש בתחילת ההריון או במהלכו. ההתתמודדות עם אבדן כזה שונה מאשה לאשה ולכן ניתן לקבל ליווי ועזרה בעיבוד החוויה ומניעת התפתחות קשיים ותגובות עתידיות. {עוד פרטים}

טיפולי פוריות

טיפולי פריון יוצרים פעמים רבות מצוקה אצל נשים ובני או בנות זוגן. כאשר בתקופת טיפולי פריון נשים חוות תנודות חזקות במצב הרוח, הופעה של תגובות חרדה, או מחשבות אשמה או תחושת כשלון בכניסה להריון, ואם התהליך פוגע בתפקודים השונים שלה, כדאי לפנות לקבל ליווי מקצועי. {עוד פרטים}

 

למה כדאי לי לפנות לטיפול?

אם את מרגישה שחלק מהתחושות האלו מוכרות לך, כדאי לפנות להתייעצות ולקבל עזרה מנשות מקצוע שעזרו כבר למאות אחרות להתמודד עם משברים דומים.
נבנה עבורך תוכנית טיפולית המותאמת לצרכים שלך בכל המובנים. לאחר אבחון יסודי של הצוות המטפל נתאים לך את הטיפול המתאים כדי להשיג תוצאה מקסימלית ואורח חיים בריא יותר. אנחנו כאן בשבילך.