רוצה להרגיש טוב יותר?

אפשר לדבר איתנו 03-6919961 או למלא את הטופס ונחזור אליך

  איך אפשר לעזור לי

  לפעמים אנחנו צריכים עזרה. במיוחד בימים אלו, רבים מרגישים שהם פשוט טובעים. המצב הכלכלי, עבודה, משפחה, קריירה, לימודים וחברים: הכל מתערבב ואנחנו בתחושה מתמשכת של “לא מספיקים”. אנחנו לחוצים, מודאגים וסובלים.

  אם אתם מרגישים שאתם לחוצים מדי, אם אתם מרגישים שהגיע הזמן שתעשו עם זה משהו, אם אתם רוצים לקבל סיוע ממוקד ולמצוא דרך להתמודד טוב יותר, יש לנו את המומחים, הנסיון ואפשרות לעזור לכם.

   

  למה לי לבוא אליכם?

  רוב הטיפולים הניתנים אצלנו הם קצרי מועד, ממוקדים ומכוונים לפתרון הבעיות המשמעותיות ביותר, במטרה לעזור לאדם לעמוד באתגרים האישיים העומדים מולו. אנחנו מכוונים להגדרה מדוייקת של הבעיה, הצגה של אפשרויות הטיפול המתאימות לכם ובנייה של תהליך עבודה משותף עם אבני דרך כדי שנוכל לבחון את קצב ההתקדמות. אנחנו מטפלים גם אצלנו וגם דרך שיחות בוידאו. צרו קשר עכשיו, סבלתם מספיק.

  אני רוצה לדעת עוד

  לכולנו מגוון כישורים ופוטנציאל שאנחנו שואפים לפתח ולממש באופן מוצלח ומתוך חדווה ושמחת חיים. לעיתים המצב הכלכלי, בעיות ביולוגיות, נסיבות החיים, בעיות ביחסים בינאישיים או בעיות אישיות חוסמות או מצמצמות את האפשרות להגשים את מלא היכולות ולהנות מההישגים ומהחיים.

  אבל בגלל שחוויית הלחץ כל כך נפוצה, יש לנו גם שיטות מוכחות לטפל בה.

  אם אתם מרגישים שאתם צריכים עזרה בהתמודדות עם הלחץ, אנחנו כאן בשבילכם. אתם יכולים ליצור קשר על מנת לשמוע עוד פרטים, או לקרוא עוד על השיטה ועל התחלת הפתרון לבעיה שלכם. צרו איתנו קשר בהקדם.