רוצה להרגיש טוב יותר?

אפשר לדבר איתנו 03-6919961 או למלא את הטופס ונחזור אליך

  איך אפשר לעזור לי

  דאגות, חששות ואמונות טפלות הן דבר נפוץ מאד. אבל כאשר הן הופכות למשהו כל-כך מוגזם עד שהן משתלטות על סדר היום, כאשר אתם עוסקים במשך שעות בטקסים שנועדו להרגיע אתכם, אפשר לקרוא לזה הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית.

  אם אתם מרגישים ששהאובססיה משבשת לכם את החיים, אם אתם מרגישים שהגיע הזמן שתעשו עם זה משהו, אם אתם רוצים לקבל סיוע ממוקד ולמצוא דרך להתמודד טוב יותר, יש לנו את המומחים, הנסיון ואפשרות לעזור לכם.

   

  למה לי לבוא אליכם?

  רוב הטיפולים הניתנים אצלנו הם קצרי מועד, ממוקדים ומכוונים לפתרון הבעיות המשמעותיות ביותר, במטרה לעזור לאדם לעמוד באתגרים האישיים העומדים מולו. אנחנו מכוונים להגדרה מדוייקת של הבעיה, הצגה של אפשרויות הטיפול המתאימות לכם ובנייה של תהליך עבודה משותף עם אבני דרך כדי שנוכל לבחון את קצב ההתקדמות. אנחנו מטפלים גם אצלנו וגם דרך שיחות בוידאו. צרו קשר עכשיו, סבלתם מספיק.

  אני רוצה לדעת עוד

  אצל אנשים שסובלים ממחלה אובססיבית קומפולסיבית (Obsessive Compulsive Disorder או OCD), המוח כאילו “נתקע” על מחשבה אחת או דחף ולא מצליח להפטר מהם. OCD היא מחלה של המוח שכוללת הפרעה בעיבוד מידע, והחולה לא יכול להשתלט עליה. למזלנו, אבל בגלל ש OCD כל כך נפוצה, יש לנו גם שיטות מוכחות לטפל בה.

  אם אתם מרגישים שאתם צריכים עזרה בהתמודדות עם האובססיות, אנחנו כאן בשבילכם. אתם יכולים ליצור קשר על מנת לשמוע עוד פרטים, או לקרוא עוד על השיטה ועל התחלת הפתרון לבעיה שלכם. צרו איתנו קשר בהקדם.