ד”ר ירדן לוינסקי

מנהל המרכז

רופא מומחה בפסיכיאטריה. משמש כפסיכיאטר הראשי בחטיבת הקהילה בשירותי בריאות כללית. בעבר היה סגן המנהל הרפואי במחוז דן-פ"ת של הכללית, הפסיכיאטר הראשי של מחוז דן, ולפני כן, עד תחילת 2014 עבד כרופא בכיר בחטיבה הפסיכיאטרית בבית-החולים שיבא, במרפאת המבוגרים.

תחומי העיסוק שלו כיום כוללים שיפור התפקוד של מנהלים ומקצוענים בחיי היומיום, טיפול בחרדה ודיכאון, בהפרעות קשב תוך כדי התייחסות מיוחדת לחיים בעידן המודרני והשפעתם על הנפש.

ציפי רולניק

מנהלת המרכז

עו"ס קלינית, בעשור האחרון בתפקיד של 'פסיכולוגית מחוזית' במכבי שירותי בריאות. בעברי במהלך השנים סייעתי להקים את מרפאת 'חווה' לבריאות הנפש של האישה בשיבא, ואני מנהלת משותפת של קורס בריאות הנפש של האישה, בביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל אביב. בעבר הייתי יו"ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה ועסקתי בהוראת פסיכותרפיה באוניברסיטאות בר אילן ובן גוריון.

בעלת ניסיון רב בעבודה עם נשים וגברים במצבי משבר פרטניים וזוגיים, סביב מעגל הפיריון. כמו כן נסיון רב שנים בהתמודדות עם משברים וטראומה.

הניסיון המקצועי וניסיון החיים האישי מאפשרים לי להיות בעמדה מקבלת ולא שיפוטית, סבלנית ונינוחה, ובמקביל אני מטפלת פעילה שלא מהססת מלבטא את דעתי. האופטימיות והאמונה שאפשר לשנות ולהשתנות, מבוססת על ניסיון מוכח שלי בעזרה לאנשים רבים הסובלים מבעיות נפשיות מורכבות או משברים ובעיות שכיחות בחיי היום יום. משלבת מספר גישות טיפוליות (טיפול דינמי, CBT) בהתאם לסוג הבעיה וצרכי המטופל.

אילה לוטן

פסיכולוגית

פסיכולוגית בעלת ניסיון רב בטיפול אישי, זוגי ובהדרכת הורים. מטפלת בבעיות רגשיות שונות – חרדה, דיכאון וכן מלווה בהתמודדות עם מעברים וקשיים במעגל החיים.

גישתה מגדלת ורגישה לצרכים ולאישיות הייחודית של מטופליה.
משלבת בין גישה פסיכודינמית-אקזטסטנציאלית לבין כלים קוגניטיבים-התנהגותיים (CBT) וכלים אימוניים (מתחום הקואוצ’ינג), בהתאם לצורך של המטופל וסוג הבעיה.

בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה, בתחום המשפחה, מהאוניברסיטה העברית בירושלים. חוקרת ויועצת בכירה בתחום ההערכה. מאמנת מוסמכת מטעם ביה"ס לע"ס באוניברסיטת תל-אביב באוריינטציית מדעי ההתנהגות.

בת חן ניידורף

מטפלת CBT

עו"ס קלינית (MSW) בוגרת תכנית תלת שנתית בטיפול קוגניטיבי התנהגותי, מוכרת באיט"ה כמומחית CBT. בעלת ניסיון טיפולי בתחום השיקום. כיום עובדת במרפאה לבריאות הנפש בקופת חולים מכבי.

מטפלת בהתמודדות עם מצבים של חרדה, OCD, דיכאון, אתגרים תפקודיים ומשברי חיים. משלבת תכנים מהגל השלישי וכלים מעולם הDBT.

דברת יעקב כהן

מרפאה בעיסוק ומומחית לתפקודים ניהוליים

מרפאה בעיסוק (M.A), עם נסיון רב בתחום בריאות הנפש, הפרעות קשב וגריאטריה.
כיום עובדת כאחראית ריפוי בעיסוק בטיפול יום מבוגרים במרכז לבריאות הנפש גהה ועושה טיפולי בית בקהילה.
עוסקת בכל קשיי התפקוד לאורך מעגל החיים תוך התייחסות לקשיים קוגניטיבים, מוטורים, תחושתיים, רגשיים וסביבתיים. משלבת התערבויות של למידת אסטרטגיות לתפקוד יעיל יותר, התאמת סביבה, תרגול קוגניטיבי והבנת הצרכים הרגשיים של כל אדם בחייו זאת במטרה לשפר את איכות החיים והרווחה האישית של כל מטופל.