ד”ר ירדן לוינסקי

מנהל המרכז

רופא מומחה בפסיכיאטריה. משמש כיועץ הפסיכיאטרי הראשי בחטיבת הקהילה בשירותי בריאות כללית. בעבר היה סגן המנהל הרפואי במחוז דן-פ”ת של הכללית, הפסיכיאטר הראשי של מחוז דן, ולפני כן, עד תחילת 2014 עבד כרופא בכיר בחטיבה הפסיכיאטרית בבית-החולים שיבא, במרפאת המבוגרים.

תחומי העיסוק שלו כיום כוללים שיפור התפקוד של מנהלים ומקצוענים בחיי היומיום, טיפול בחרדה ודיכאון, בהפרעות קשב תוך כדי התייחסות מיוחדת לחיים בעידן המודרני והשפעתם על הנפש.

ציפי רולניק

מנהלת המרכז

עובדת כפסיכולוגית מחוזית במכבי שרותי בריאות.
יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה לשעבר. בעבר עבדה עבדה בחטיבה הפסיכיאטרית בתל השומר, במתן טיפול פסיכולוגי במרפאה לבריאות הנפש של האישה. בוגרת החוג לפסיכולוגיה אוניב’ תל-אביב, מוסמכת בע”ס קלינית, אוניב’ בר-אילן .מרצה בתוכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת בן-גוריון ובאוניברסיטת בר אילן.

משלבת בעבודתה פסיכותרפיה בגישה דינמית יחד עם בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית וכן כלים כגון ביו-פידבק.

אילה לוטן

פסיכולוגית

בעלת תואר שלישי בפסיכולוגיה, בתחום המשפחה, מהאוניברסיטה העברית בירושלים. חוקרת ויועצת בכירה בתחום ההערכה. מאמנת מוסמכת מטעם בית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב באוריינטציית מדעי ההתנהגות.

משלבת בין גישה פסיכודינמית לבין כלים קוגניטיבים-התנהגותיים וכלים אימוניים (מתחום הקואוצ’ינג), בהתאם לצורך של המטופל וסוג הבעיה. מטפלת במבוגרים, כולל טיפול זוגי והדרכת הורים.

ד"ר אבי כהן

פסיכיאטר, פסיכותרפיסט

סיים התמחות בפסיכיאטריה בתל השומר, שם עבד כמנהל מרפאת בני ברק. כיום עובד כרופא בכיר במרפאה לבריאות הנפש בשירותי בריאות כללית, וכמנהל בקרה פסיכיאטרית במחוז דן של הכללית.

משלב בעבודתו טיפולים פסיכותרפיים במגוון גישות ביחד עם הבנה ביולוגית של הטיפולים והתרופות  כדי להביא לידי ביטוי את מגוון הכלים הקיימים ולסייע למטופלים.

הללי ווגמן רולניק

פסיכולוגית

פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A.) , מתמחה במרפאת בריאות הנפש לילדים ונוער בבית החולים איכילוב ובעבר עבדה בשפ”ח של עיריית תל אביב.
בעלת נסיון בטיפול בילדים באמצעות משחק, הדרכות הורים וטיפול במתבגרים. בנוסף, עוסקת בפסיכולוגיה של האישה ובעבודה עם נשים סביב נושאי הריון, פריון והורות.
רואה בטיפול הזדמנות להרחיב את זווית הראיה של המטופל על עצמו וסביבתו ומאמינה בכח של קשר טיפולי לאפשר זאת. בעלת תפיסת עולם דינמי אך גם משלבת התערבויות ממוקדות וטכניקות מעולם ה CBT.

דנה פלדמן

פסיכולוגית

פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A). התמחתה בשירות הפסיכולוגי לסטודנט בטכניון וכן במחלקה להתמודדות עם הפרעות אכילה בילדים ומתבגרים במרכז הרפואי שיבא, תל השומר. כמו כן עבדה במערך הפסיכוסוציאלי באגודה למען הלהט”ב, בשירות הפסיכולוגי החינוכי ובשירות הפסיכולוגי הייעוצי בעיריית תל אביב-יפו. בעלת ניסיון בטיפול פרטני, קבוצתי ומשפחתי וכן בליווי צוות חינוכי במסגרות שונות. מטפלת במבוגרים ומתבגרים, ילדים והורים בגישה פסיכודינאמית, תוך שילוב גישות נוספות בהתאם לצרכי המטופל.

נורית רוקח

פסיכולוגית

פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A), מתמחה במכון שדות. בעבר התנסתה בעבודה במחלקה הפסיכיאטרית בבית החולים לבריאות הנפש באר יעקב.
בעלת ניסיון בעבודה עם מבוגרים בכל שלבי החיים וסביב בעיות שונות.
משלבת בין גישה פסיכודינמית למען העמקת התובנה ובניית הנרטיב האישי של כל מטופל, לבין גישות CBT וגישות ממוקדות סימפטום נוספות על מנת לתת מענה מיידי לבעיה.