לקביעת פגישה ראשונה/
קבלת פרטים נוספים לחצו כאן.
סדנאות והרצאות
עוד מידע באתר

קורס פסיכולוגיה מתקדם למאמנים

הרציונאל:
מאמנים נפגשים עם מגוון אנשים. לכל אדם סגנון התנהגות המושפע מאפיוניו האישיותיים או מצבו הנפשי ולאלה יהיו השלכות על תהליך ותוצאות האימון. ישנם מצבים בהם המטלות הייחודיות של האימון או אירועים ביומיום מעצימים את ההתנהגות הלא רצוייה או מובילים לביטויים של דיכאון וחרדה. לכן, לא ניתן שלא לקחת בחשבון בעת האימון את אישיות המתאמן גם אם לא מטפלים בה.
כדי להעריך בצורה מדוייקת יותר את מידת התאמתו של האדם לאימון, כיצד להמנע ממלכודות וכדי להחליט באילו מסוגי הכלים השונים של המאמן רצוי להשתמש, ראוי להכיר לצד הפוטנציאל הטבעי, החוזקות והחולשות, את מגוון אפיוני האישיות והתהליכים הרגשיים אשר משפיעים על ההתנהגות האנושית ובכך להגדיל את סיכויי ההצלחה של האימון להביא את האדם להגשמה וצמיחה.

ההצעה:
קורס הפסיכולוגיה המתקדם למאמנים יתן כלים להבנה מעמיקה יותר של המתאמנים. יידונו הגורמים המובילים להתנהגויות שונות, דרכי התמודדות עם סיטואציות צפויות באימון על בסיס מבנה אישיות המתאמן או מצבו הנפשי ומתוך כך תתאפשר התמודדות טובה ומענה מדוייק יותר לצרכי המתאמן. בצורה זו תוכלו להגביר את המוטיבציה, לשפר את הקשר ולמנוע משברים באימון.
בשונה מקורסים העוסקים בתיאוריה מסויימת או בשיטת התערבות ייחודית, מציע קורס זה סקירה של סגנונות אישיות ומצבים נפשיים אותם המאמן יכול לפגוש במהלך אימון.
יוצגו האספקטים הפנומנולוגיים של כל איפיון אישיות, אשר ישפרו את יכולת האבחון.
תוצג הבנה פסיכולוגית על פי גישות שונות, עם דגש על התגובה לסיטואציות שיכולות להופיע באימון.
שני אלה יסייעו בגיבוש הגישה הנכונה ביותר לאדם המאומן. בנוסף, ינתנו המלצות וילמדו טכניקות על בסיס ספרות מחקרית עדכנית.
הידע שירכש בקורס ייושם, באמצעות דיון במקרים שיוצגו ע"י המשתתפים ותרגול שימוש בטכניקות שילמדו. ייחוד נוסף של קורס זה, הוא בהציגו נקודות מבט מגוונות כך שיוכל להתאים גם למאמן וגם בחיי היומיום.

פירוט עיקרי התכנים שילמדו/ ארגז כלים נוסף למאמן:
תכני הקורס מכוונים להעניק למאמן אשר בידיו הכלי הראשי של אימון, ארגז כלים נוסף, שיעמיק את תהליך האימון ויגביר את סיכויי הצלחתו.
שילוב בין טיפול פסיכולוגי לאימון ומעבר מטיפול לאימון ולהיפך. מתי ולמי להפנות?
אבחון: זיהוי סגנון ההתנהגות הנראית; אבחון דפוסי חשיבה וסכמות רגשיות של איפיוני אישיות שונים (המנעותי, תלותי, נרקציסטי, אובססיבי וכד'); זיהוי הדיאלוג הפנימי והבין אישי המוביל לדפוסי ההתנהגות.
תהליך האימון: יצירה ושמירה על הקשר עם המאומן; צפי של "גורמים מעכבי התקדמות" לכל טיפוסי האישיות וטכניקות מרכזיות של טיפול בהם. טכניקות שנגזרו מעבודות אחרונות שפורסמו בתחום.

למי מיועד הקורס?

קבוצות הלימוד יהיו הומוגניות בהרכבן, מבחינת הרקע המוקדם של המאמן.
הקורס נועד למאמנים מוכרים המעוניינים להעניק מימד נוסף להכשרה המקצועית הקיימת שלהם ולמעוניינים בתהליך אישי המשלב חוויה לימודית והעצמה אישית אשר ללא ספק תתרום להגברת היעילות וההצלחה בעבודתם.
הקבלה לקורס לאחר ראיון אישי.
אמצעים: הרצאות פרונטליות, סרטי וידאו קצרים, סימולציות ודיונים.

מבנה הקורס:
7 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות
בימי רביעי משעה 17:00 עד 21:00, פעם בשבוע.
מיקום: רמת-גן.

עלות:
2000 ש"ח למשתתף

פרטי התקשרות

טלפון: 052-2507867
טלפון: 052-4337006
דוא"ל: info@resolution.co.il
מרכז רזולוציה ממוקם בתל אביב, רחוב בן סרוק 20.